Riešinės Bohemiškos rožės

49 

 • riešinės numegztos juodos spalvos vilnoniais siūlais;
 • įmegzti juodos (matinės), auksinės, arba rudos spalvos karoliukai;
 • riešinės pilnavidurės, t.y. visos išmegztos karoliukais, pagrindinis dominuojantis riešinių fonas – ruda, arba auksinė karoliukų spalva;
 • prabangaus rašto ir minimalistinis spalvų derinys;
 • siūlome dėvėti prie tamsesnės spalvos rūbų;
 • dera tiek prie klasikinės aprangos, tiek prie išeiginių rūbų;
 • riešinės šildančios ir puošiančios tavo rankas;
 • Bohemiškos Rožės dera dovanoti mamai, sesei, draugei, o gal tolimai giminaitei užsienyje?
 • Rankų darbo riešines lengva įsigyti internetu, juolab, kai nereikia net išeiti iš namų, jas gali nuspirkti čia.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis ir puikiai leidžia odai kvėpuoti . Šios vilnos siūlai būna plonesni, todėl riešinės atrodo elegantiškiau ir praktiškiau. Merino vilnos gaminiai yra švelnesni liesti, tad mažiau alergizuojama oda, kas būdinga paprastai avių vilnai;

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

Išmatavimai: Ilgis 13,5 cm, plotis aplink visą riešinę 15,5 cm. Riešinė tampri.

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Riešinės Bohemiškos rožės

Megztos Riešinės Bohemiškos rožės yra ypatingos savo rožių raštais, ramiais spalvų tonais ir grožiu riešinės. Jos lyg rožės įprasmina grožio suvokimą ir savitą stilių, jaukumą bei šilumą. Riešinės yra visos išmegztos karoliukais.

Rožės visada buvo ir yra grožio simbolis. Ji mėgiama menininkų, rašytojų, ar sodininkų. Šios gėlės turi nepaprastą spalvų ir rūšių gamą. Būtų tiesiog apmaudu nenumegzti šios nepaprastais gražios gėlės rašto riešinių. Šios rankų darbo megztos riešinės sukurtos žavėti, puošti ir šildyti.

Rankų darbo riešinės numegztos su dviejų spalvų karoliukais – juodais ir auksiniais (arba rudais). Tai minimalistinis stilius. Tačiau kaip žinia užtenka tiek nedaug, kad būtų originalu ir gražu. Juk dažnai būna taip, kad norisi pasipuošti, norisi atrodyti išskirtinai. O kaip tą padaryti? Originalūs papuošalai čia būna puikūs pagalbininkai. Kodėl tai negalėtų būti šios riešinės Bohemiškos rožės? Mes tikime, kad megztos riešinės yra originalios išvaizdos, ar aprangos dalis. Megztos riešinės Bohemiškos rožės derėtų prie mūsų megztos rankinės Romantika. Tad siūlome galimybę riešines Bohemiškos rožės įsigyti internetu. Padovanok jas sau, mamai ar draugei.

 

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.