Riešinės Ramybė

49 

 • riešinės numegztos tamsiai raudonos (vyšninės) arba šviesiai raudonos spalvos siūlais;
 • įmegzti auksinės ir keletą atspalvių raudonos spalvos karoliukai;
 • galimas pasirinkimas tokio rašto riešinių, kurių viduje įmegzti skaidrios spalvos kristalai su Swarovski elementais, jos numegztos iš šviesiai raudonos spalvos;
 • riešinės pilnavidurės, t.y. jos visos išmegztos karoliukais;
 • riešinės tinka dėvėti prie tamsesnės, raudonos, auksinės spalvos rūbų derinant turimus aksesuarus, ar galanterijos dirbinius;
 • rankų darbo riešinių raštas žavus savo minimalistiniu spalvingumu;
 • tokias riešines siūlytume dovanoti asmeniui mėgstančiam savo stiliuje vientisumą, originalumą ir šilumą.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis ir puikiai leidžia odai kvėpuoti . Šios vilnos siūlai būna plonesni, todėl riešinės atrodo elegantiškiau ir praktiškiau. Merino vilnos gaminiai yra švelnesni liesti, tad mažiau alergizuojama oda, kas būdinga paprastai avių vilnai;

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

stikliniai karoliukai.

Išmatavimai: Ilgis 14 cm, plotis aplink visą riešinę 17 cm. Riešinė tampri.

Aprašymas

Riešinės Ramybė

Žiūrint į šias rankų darbo Riešines Ramybė jauti kaip ilsisi akys. Žiedų minimalistinis spalvingumas riešinėse užburia. Spalvų suderinamumas šiose riešinėse puikiai tinka dėvint tamsesnės spalvos rūbus. Juk raudona – tai klasika. O klasika niekada nemiršta.

Riešinės unikalios savo kurtu raštu. Jose slypi ne tik rašto skleidžiama žiedų dvasia, bet ir šiluma. Ji gali būti jaučiama jas dėvint. Merino vilnos siūlai švelnūs, minkšti ir neturi vilnai būdingo ,,kandumo”. Tokio rašto riešines galime numegzti ir kitokių spalvų derinių. Susisiekite su mums ir viską aptarsime.

Rankų darbo riešinės Ramybė originalios ir žavios savo paprastumu ir spinduliuojančia harmonija, spalvų suderinamumas ramina akis. Todėl tokios riešinės puikiai derėtų prie jūsų stiliaus, arba būti puiki dovana.

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.