Rankinė Romantika

129 

 • rankinė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti juodos, auksinės ir didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs stikliniai kristalai;
 • rankinės raštas vienodas iš abiejų pusių, tačiau kontrastingai suderinta karoliukų spalvos;
 • rankinė visa išmegzta karoliukais, t.y. ji pilnavidurė;
 • rankinės užsegimas dekoruotas vintažiniais išraižymas;
 • rankinės viduje rankomis įsiūtas derančios spalvos pamušalas;
 • rankinė turi ilgą rankeną;
 • juodos ir auksinės spalvos klasikinis derinys;
 • rankinė puikiai dera einant į spektaklį, vakarėlį, ar kita proga, norint atrodyti išskirtinai.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementais.

metalas (rankena ir užsegimas)

aukso spalvos į su violetiniu atspalviu atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo)

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 15cmx10cm, rankinės aukštis – 16cm, plotis – 19cm, rankena – 120cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Romantika

Rankinė Romantika – tai viena iš mūsų nuostabių rankų darbo megztų rankinių. Kaip ir visi mūsų gaminiai taip ir ši rankinė yra su įmegztais auksiniais ir juodais karoliukais. Žiūrint į rankinės raštą jis tartum užburia ir nuteikia romantiškai. Taip ir norisi pasipuošti, pasitempti ir dar labiau pasitikėti savimi. Rankinė neabejotinai suteiks žavų akcentą derantį prie kitų aprangos detalių.

Ši rankinė ypatinga tuo, kad abejos jos pusės yra vienodos, tačiau kartu ir skirtingos, tereikia įdėmiau įsižiūrėti. Ar pastebėjote? Toks mūsų rankų darbo gaminys reikalauja daug rankų darbo – rašto kūrimas, karoliukų parinkimas, derinimas, skaičiavimas, vėrimas, mezgimas, ardymas, vėl vėrimas, vėl mezgimas, siuvimas, kruopštumas, atidumas, smulkmeniškumas… galėtumėm vardinti ir vardinti, kad tik pateikti kaip visa tai gimsta, kaip tai atsiranda.

Gal todėl ši rankinė Romantika atspindi tai? Gal minimalus žėrėjimas ir kruopštumas atskleistų mūsų ir jūsų subtilybes ir primintu, kad tai kas daroma žmogaus, neretai yra sentimentų, kūrybingumo ir nuoširdumo rezultatas…

 

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.