Rankinė Saulė

139 

 • raudonos spalvos rankų darbo rankinė;
 • įmegzti raudonos, auksinės spalvos karoliukai ir didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs stikliniai kristalai;;
 • rankinė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • viduje įsiūtas pritaikytas raudonos spalvos pamušalas;
 • rankų darbo megzta rankinė yra ryški, išraiškinga;
 • siūlome ją rinktis derinant prabangias spalvas: juodą, auksinę, raudoną;
 • manome, kad ši rankinė tai jūsų aprangos akcentas;
 • rankinė Saulė keri savo blizgumu.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementai.

metalas (rankena ir užsegimas)

raudonos spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo)

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 18cmx12cm, rankinės aukštis – 16cm, plotis – 21cm, rankena – 120cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Saulė

Raudona ir ryški lyg saulė danguje yra ši rankų darbo rankinė Saulė. Įdomi, originali, miela, puošni, blizgi... Tai tik keletas žodžių norint apibūdint šią nepaprastą rankinę. Taip ir norisi pasidžiaugti, kad ji primena ,,otkutiūrą”.

O ar žinote kas yra Haute Couture??? Turbūt tikrai girdėjote žodį ,,otkutiūras”. Tai aukštoji mada, siekianti dar XIX amžių. To meto mada buvo siejama su prabangiais audiniais, individualumu ir menkiausiomis smulkmenomis. Otkutūrio meistrai buvo tobuli…. jų atranka buvo griežta su dideliais reikalavimais… ech, ne veltui ši mada taip giriama ir siejama su prabanga, išskirtinumu ir ranku darbu. Juk tai kas sukurta rankomis yra kitaip. Tai iš žmogaus, su meile ir dideliu polėkiu, kūryba.

Žiūrint į šią rankinę norisi pasakyti ,,otkutiūras”. Kad ir maža dalelė, bet tai tiesa. Juk tai rankų darbas. Blizgi, ryški, prabangi, įdomi, paslaptinga, individuali. Panorėjus, ji gali būti vienetinė. Ji – tai gero skonio išraiška. Ir nesustosime tai kartoti…

Paslaptinga ir prabangi, originali ir blizgi tokia mūsų rankų darbo rankinė Saulė gali papuošti jus. Ji tai puošni dovana geriausiai draugei, mylimai mamai

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.