Rankinė Žiedai

119 

 • rankinė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegztų karoliukų spalva: juoda, skaidrūs mėlyni ir auksiniai, stikliniai mėlyni ir auksiniai, taip pat didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs stikliniai kristalai;
 • rankinė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • rankinės viduje įsiūtas juodas pamušalas pagrąžintas dekoratyvine organzine juostele;
 • rankinė turi ilgą rankeną;
 • tai puošnaus ir blizgaus rašto rankinė neabejotinai tinkanti pasipuošti šventiniam vakarui;
 • rankinė dera prie daugumos spalvos rūbų;
 • tai puikus pasirinkimas norint pabrėžti savo individualumą;
 • į rankinės kainą neįeina nuotraukoje matoma piniginė.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementai.

metalas (rankena ir užsegimas)

juodos spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo) dekoruotas organzine (permatoma ir plona) juostele

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 15cmx9cm, rankinės aukštis – 15cm, plotis – 18cm, rankena – 120cm

 

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Žiedai

Rankinė Žiedai – nuostabaus rašto, subtilių ir puošnių spalvų rankinė. Tai mūsų nepaprastas rankų darbo mezginys, kuriam raštas kurtas individualiai ir derintas daug kartų… tokiai rankinei numegzti reikia kelių dešimčių rankų darbo valandų, o suklydus viską išardyti ir mezginį megzti iš naujo… Kad rankinė derėtų ir būtu graži, ją reikia dekoruoti metaline rankena, o dekoratyvinę juostelę subtiliai ir elegantiškai prisiūti. Ir tai viskas RANKŲ DARBO, net pamušalo siuvimas ir jo parinkimas.

Rankinė neabejotinai nuostabiai atrodo, puošniai žėri ir yra puikus jūsų aprangos akcentas. Į rankinę įsidėsite sau būtinus daiktus ir persimetus per petį rankinė ,,nevargins” jūsų bei suteiks patogumo jausmą, kai visi jums reikalingi daiktai ,,po ranka”. Prie šios rankinės puikiai dera mūsų rankų darbo piniginė, sekdami mūsų naujienas jau artimiausiu metu galėsite ją įsigyti.  Tikime, kad tokia rankinė papuoš jus einant į vakarėlį, ar spektaklį, tai pabrėš jūsų puikų skonį ir stiliaus pojūtį, tad nepastebėta tikra neliksite.

O galbūt ieškote originalios ir rankų darbo dovanos? Kodėl tai negalėtų būti ši rankinė? Ji tikrai bus ypatinga, nes visų pirma tai kruopštus, originalus  ir individualus rankų darbas. O gal norite kitų spalvų? Parašykite mums, arba prisijaukinkite šią nuostabią Rankinę Žiedai. Būk įdomi ir nuostabi!

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.