Rankinė Svaja

129 

 • rankinė numegzta mėlynos spalvos siūlais;
 • įmegzti mėlynos, baltos, baltos ir didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs stikliniai kristalai;
 • rankų darbo rankinė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • į rankinės vidų įsiūtas turkio spalvos pamušalas dekoruotas organzine juostele;
 • rankinės raštas žaismingas ir skiriasi abejose pusėse;
 • tai puošni, žavi, žaisminga ir originali rankinė;
 • siūlome ją rinktis kaip vakaro aksesuarų akcentą;
 • tinka derinant juodus, melsvus, sidabrinius ar baltus atspalvius.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove.

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementais

metalas (rankena ir užsegimas)

turkio spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo) dekoruotas puošnia organzine juostele

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 18cmx12cm, rankinės aukštis – 16cm, plotis – 23cm, rankena – 120cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Svaja

Taip norisi perteikti tą rankų darbo gaminį, bet kaip tą padaryti? Nuotraukom, žodžiais? O gal naujais darbais? Tikimės, kad tai padeda suprasti… Kaip ir ši rankinė Svaja – nepaprasto puošnumo, originalumo rankinė.

Rankinė numegzta mėlynos spalvos siūlais. Įmegzti mėlynos, baltos, tamsiai auksinės spalvos karoliukai. Ji puošni savo įmegztais blizgiais kristalais. Todėl būtų puiki puošmena vakarui. Tokia rankinė puikus pagalbininkas norint atrodyti išskirtinai, tačiau žaviai ir įdomiai.

Įdomi, žavi, originali su Swarovski elementais rankų darbo megzta rankinė gali būti tavo aksesuarų akcentas. O gal puiki dovana? Nustebink save, kitus, ar artimą sau žmogų. Juk rankų darbų rankinė visada išliks unikali. Tai kūrinys kurtas daugelį valandų.

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.