Piniginė Spalvos

21 

 • piniginė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti permatomi sidabriniai ir mėlyni karoliukai, taip pat mėlyni blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementais;
 • piniginė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • piniginės rankena dekoruota gražiu, vintažiniu išraižymu;
 • raštas minimalistinis, tačiau puošnus ir žavus;
 • piniginės viduje įsiūtas atlasinis pamušalas;
 • tinka susidėti smulkioms monetoms;
 • tokia piniginė būtų puiki dovana mergaitei;
 • nuotraukose matoma rankinė neįeina į kainą.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

stikliniai kristalai su Swarovski elementais.

metalas (užsegimas )

juodos spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo)

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 7cmx7cm, piniginės aukštis – 8,5cm, plotis – 9cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Piniginė Spalvos

Viena iš mažųjų mūsų rankų darbo kūrinių. Žavi, minimalistinė ir maloni, tokia yra piniginė Spalvos. Nors ir mažutė, bet miela iki negalėjimo. Tiesiog taip ir norisi ją vis dažniau ištraukti ir pažiūrėti, pačiupinėti.

Piniginės užsegimas dekoruotas vintažiniu išraižymu. Tai sukuria jaukumo ir įdomumo šiai mažai piniginytei. Suderintos spalvos ir didesnio skersmens kristalai suteikia piniginei grožio ir elegancijos. Tai grožio ir rankų darbo harmonijos kūrinys. Kam ji reikalinga? Manom, kad smulkiom monetom pats tas. O jeigu tas monetas saugos maža mergaitė?… Tai būtų jos pirmoji svajonių piniginė. Ši piniginė dera prie mūsų kurtos rankinės.

Maža, žavi, rankų darbo piniginė paprasta, bet tikrai ne prasta. Tinkanti susidėti smulkiom monetom, taip pat padovanoti mylimai mamai, draugei.

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.