Piniginė Ramunė

39 

 • piniginė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti juodos ir auksinės spalvos karoliukai, skaidrūs sidabriniai ir raudonos spalvos karoliukai, taip pat didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs sidabrinės ir raudonos spalvos stikliniai kristalai;
 • piniginė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • piniginės rankena dekoruota gražiu, vintažiniu išraižymu su įdėtomis akutėmis;
 • raštas puošnus, su minimaliu žėrėjimu;
 • tinka susidėti smulkioms monetoms, perlenktiems popieriniams pinigams.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove.

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementai.

metalas (užsegimas )

juodos spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo)

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 9cmx8cm, rankinės aukštis – 9cm, plotis – 11cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Piniginė Ramunė

Piniginė Ramunė tai mūsų viena iš smulkesnių mūsų rankų darbo gaminių. Piniginė su įmegztais skirtingų spalvų karoliukais ir sukurtu raštu yra žaisminga ir puošni. Dekoruota vintažinio stiliaus rankena suteikia piniginei stilingumo ir individualumo. Juk ne veltui šis stilius laikomas įdomiu, menantis istorinę vertę ir keliantis nostalgiškus prisiminimus.

Piniginė dera prie mūsų siūlomų rankinių. Ji yra tokio pat stiliaus, struktūros ir svarbiausia rankų darbo. Kiekviena piniginės detalė yra apgalvota, taip stengiantis išryškinti įdomesnes detales, kaip pavyzdžiui dominuojančio rašto viduryje įmegzti didesni, minimalaus žėrėjimo suteikiantys karoliukai.

Tokia piniginė reikalauja kruopštaus ir intensyvaus rankų darbo. Norime, kad mūsų gaminiai būtų gražūs ir įdomūs. Todėl ir šias nedideles pinigines stengiamės padaryti kuo gražiau, su menančiais sentimentais ir noru, kad jos džiugintu jus, ar būtų įdomi dovana daugelį progų.

 

 

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.