Rankinė Ramunė

129 

 • rankinė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti skaidrūs mėlynos spalvos ir perlamutriniai mėlynos, alyvinės, rausvai žalios (chaki) spalvos karoliukai, derinant rašto viduryje auksinės didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgius stiklinius kristalus;
 • rankinės viduje įsiūtas juodos spalvos atlasinis pamušalas;
 • rankinė visa išmegzta karoliukais, t.y. ji pilnavidurė;
 • ši rankinė viena populiariausių ir mėgiamiausių mūsų gaminių;
 • prie šios rankinės galime pasiūlyti mūsų megztas riešines, arba piniginę;
 • galime numegzti ir kitų spalvų tokio rašto rankinę;
 • rankinė raštas žaismingas, nors ir minimaliai žėrintis tačiau praktiškas tinkantis daugeliui progų ir net kasdien.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementai.

metalas (rankena ir užsegimas)

juodos spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo)

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 18cmx12cm, rankinės aukštis – 16cm, plotis – 22cm, rankena – 120cm

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Ramunė

Rankinė Ramunė viena iš žaismingų mūsų rankų darbo mezginių. Jos raštas vienas populiaresnių ir mėgiamų mūsų klienčių. Ir ne veltui, nes ši rankinė žavi savo stiliumi, spalvomis ir minimaliu žėrėjimu. Tokio rašto yra numegztos ir Riešinės Ramunės. Tai puikus duetas norint atrodyti išskirtinai ir žaviai. Prie šios rankinės puikiai derėtų ir mūsų megzta Piniginė Ramunė.

Šis rankinių raštas amžinos klasikos kūrinys. Juk gėlės tai grožio, trapumo ir paslapties simbolis. Šiame rašte išmegztos Ramunės yra žavios savo paprastumu ir originalumu. Derančios ryškesnės spalvos karoliukai pagyvina visą jūsų įvaizdį ir tai kas nematoma tampa akivaizdu.

Numegzti Rankinę Ramunę reikia kelių dešimčių valandų kruopštaus rankų darbo. Tačiau visada esame pasiryžę derinti šį raštą su kitomis spalvomis, kaip pavyzdžiui auksinė ir raudona, o gal sidabrinė ir juoda? Savo užklausimą su pasirinkimu galite rašyti mums.

 

 

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.