Originali rankų darbo dovana – įdomi, žavi ir asmeniška

2017 Kov | Originalios dovanos

Neretai susiduri su dovanos paieška savo artimam asmeniui, o gal mylimai mamai, ar draugei, sesei? Bet kokiu atveju paieškos tikslas gali būti –  originali rankų darbo dovana.

Originali rankų darbo dovana

 

Kiek dažnai turi progų per metus ieškoti dovanos sau, artimam asmeniui, mylimam žmogui, kolegai, ar draugui? O kur jos ieškoti? Kokius prioritetus tam teiki?

Klausimai atrodo paprasti, bet ieškančiam jie tampa keblesni. Ypač kai ieškai originalumo. Šiame interneto pasiūlos amžiuje ir pasiklysti galima. Bet ieškant originalumo, ilgai netrunki. Nes puikiai žinai, kad tai kas originalu, nėra masinės gamybos produktas. Net nėra daugumos parduotuvių lentynose.

 

Tad ieškai internete

 

Ieškai tai, kas įdomu, žavu bei neabejotinai kūrybinga. Tai, kas tikrai nudžiugins tavo artimą žmogų, ar tą žmogų, kuris mėgsta individualumą ir išskirtinumą, parodytą dėmesį.

 

Juk dėmesys visų pirma yra sveikinimas kažkokia žmogui brangia proga.

 

O dėmesys jam ir yra dovana. Bet nebūtume mes, jeigu nenorėtumėt tą dėmesį įamžinti ilgesniam laikui ir dovanoti dovaną su mintimi, jog ji išliks ilgam. Liks vertinga su prisiminu apie tave, su suteiktu džiaugsmu ir supratimu, kad būtent apie tą žmogų pagalvojai labai stipriai. Tiek stipriai, kad ilgai ir nuoširdžiai jam ieškojai dovanos.

Kartais to pakanka, kad suprastum, jog dovanota dovana yra daug daugiau nei daiktas. Tai nebyli žinutė, kuri sako, jog esi man svarbus ir reikalingas.

 

Todėl tikrai tikiu, kad originali rankų darbo dovana galėtų būti puiki dovana tau artimam žmogui!

 

originali rankų darbo dovana
  • Facebook

 

Tad, kame tas originalumas slypi? Rankų darbo kūryboje? Jos išpildyme? Pateikime? O gal kainoje? Hm, klausimai verti gerų atsakymų, bet svarbiausia atsakymas vienas – originali rankų darbo dovana niekada nebus masinės gamybos dovana. Ji bus originali, nes jai sukurti reikia daug daugiau laiko negu paprastesniam jo analogui sukurtam masinės gamybos proceso metu. Originali ji bus tuo, nes pateikta ,,skaniai“. Su dideliu jos įsitraukimu ją pateikiant iki tavęs, ar tau artimo žmogaus.

Taip, rankų darbo dovana neabejotinai kainuos daugiau, nei jos kurtas masinis analogas

Čia manau aišku dėl to. Juk tą produktą sukuria vienas žmogus. Produktas dažnu atveju gali būti netgi vienetinis. Vienetinis reiškia ne masinis. Šiam produktui sukurti žmogus atsiduoda visu 100 procentu, o gal ir daugiau. Nes originalioje rankų darbo kūryboje slypi visa įdėta žmogaus esybė. Tad tokia kūryba neabejotinai bus brangesnė.

Taip pat originali rankų darbo dovana nebūtinai bus galutinis pateiktas produktas. Tai netgi gali būti paslauga. Į tokias paslaugas įtraukčiau fotografiją, ar terapinės grožio paslaugas. Juk dažnas sau retai leidžia tokias dovanas, kurios skirtos pasilepinimui, ar  profesionaliam įsiamžinimui. O taip norisi, kad akimirkos būtų įamžintos gražiai, skoningai. Kad tam pateikti, fotografai sukuria galutinį produktą, įdeda savo didelę dalį, turbūt 99proc. kūrybos. Todėl ir tokia dovana yra originali rankų darbo kūryba.

 

originali rankų darbo dovana
  • Facebook

 

Todėl jokių abejonių, kad rankų darbo kūrybos dovana apima daug platesnę sąvoką, negu vien gaunamas galutinis ir matomas produktas. Kaip jo ieškoti? Pabandyk visų pirma pagalvoti, ką būtent mėgsta tas žmogus, kuriam dovanosi dovaną? Ką jis vertina? O gal kaip tik turi ,,visko“ ir padovanoti kažką reikiamo tampa vis sunkiau.

 

Būtent čia originalumas ir nepamaišytu 🙂

 

Žinau ir tikiu, kad visada geros, originalios dovanos lieka įvertintos. Tad skoningos, profesionalios rankų darbo dovanos bus pastebėtos ir įvertintos. Kaip iš mūsų pirkusi rankų darbo rankinę klientė rašė: ,,aš esu tokia sužavėta savo artimo žmogaus emocijomis išvydusi jūsų kurta ir dovanota rankine. Visi prilipo ir vartė netikėdami, kad tai rankų darbo kūryba. Klausė iš kur, kaip, kodėl? Tad man taip smagu, kad tokia atrodytum nedidelė dovana gali sužavėti žmogų.“ Ir tai taip gera, kai supranti, kad ne vien produktas žavi, o jo pateikimas bei savitumas. Tai, ko šiandien ieško dauguma.

 

originali rankų darbo dovana
  • Facebook

 

Tad ieškok originalios rankų darbo dovanos. Skirk tam daugiau laiko, kad ir kaip ,,neskaniai“ tai skamba. Juk dovana turi būti ieškoma su meile, galvojant apie tą asmenį. Būk originalus, kūrybingas ir vertinantis, tai kas tikra. Taip pat pasisemk idėjų iš mūsų parduotvės.

Ačiū, Megztos Riešinės kolektyvas.