Kitokios ir stebuklingos Kalėdinės dovanos

2017 Gru | Originalios dovanos

Kalėdos laukiamos nuo Advento pradžios, kada pradedama puošti namus, galbūt daryti gerus darbus ir ieškoti artimiesiems dovanų. Tad kokios kitokios Kalėdinės dovanos galėtų būti rastos po eglute?

 

Kitokios Kalėdinės dovanos

 

Nejučiom jos tikrai ateis – Kalėdos, gražiausios metų šventės, kurios apsuptos artimųjų šiluma, jaukiu vakaru ir gražiausiomis metų intencijomis. Ką daryti, kad jos būtų stebuklingos ir kaip joms pasiruošti ramiai ir be streso? Galbūt keletas Megztos riešinės patarimų padės joms pasiruošti.

 

Planavimas dar niekam nepakenkė

 

Kad ir kaip juokingai tai skambėtų, bet net patys garsiausi ekonomistai sako: ,,planuoti iš anksto dar niekam nepakenkė“. Prie ko ekonomistai ir Kalėdos? Kaip žinia, daugelis ieško Kalėdinių dovanų, o tai darant paskutinę minutę išleidžiama suma Kalėdinėms dovanoms bus kur kas didesnė, negu planuojant ir apsvarsčius iš anksto. Juolab ramus planavimas visada būna racionalesnis ir taip mažiau išleidžiama, kas reiškia ne tokį skaudų po Kalėdinį laikotarpį. Sutinki, kad Kalėdomis gyvenimas nesustoja.

kaip megzti riešines
  • Facebook
Megztos Riešinės, nuotraukos autorystė Dežavu fotostudija, Zyle photo
 

 

Dovanų sąrašas

 

Kruopščiai susidėliok, kam ir kokias dovanas planuoji nupirkti ir dovanoti.  Pasidomėk, gal dominančiai prekei artimiausiu metu bus taikoma nuolaida, o gal ji bus viena iš geidžiamiausių Kalėdiniu laikotarpiu, kas gali nulemti jos trūkumą netgi didžiuosiuose prekybos centruose. Atrodytų absurdiška, bet mažiausiai ko nori, tai lakstyti per prekybos centrus ieškant tos vienintelės dovanos, nes ji yra Top dovanų sąrašuose ne pas tave vieną.

 

Tolimi giminaičiai užsienyje

Dažnai sudarius dovanų sąrašą neretai sustojama ties dovanomis giminaičiams, kurie gyvena atokiau ir net kitoje šalyje? Ką dovanoti, ypač žinant tai, kad svetur jie gali įsigyti daug daugiau negu mūsų mylimoj šaly? Šiuo atveju visada siūlau pasitelkti fantaziją ir kūrybą.

 

Juk tolimas atstumas išskyrė tave ne vienai dienai ir gal net ne vienai savaitei, ar mėnesiui. Tai reiškia jie jus seniai matė. Ko jie tikisi? Nuoširdumo ir paprastumo.

 

Tai galėtų būti Jūsų nuotraukos iš Kalėdinės fotosesijos, kuriai nereikia ilgai ruoštis ir ji gali užtrukti ne ilgiau pusę valandos, po jos turėsite sutvarkytas kelias nuotraukas . Jas atspausdink, pridėk rašyta ranka ilgesnį laišką apie save, savo šeimą, prabėgusius metus, pasiekimus, išpildytus norus, svajones ir viskas ! Siųsk tokią šiltą ir jaukią dovaną gražiame ir Kalėdiškame voke, kuris gali kvepėti netgi mandarinais, jeigu ant voko užlašinsi vieną, ar kelis lašus mandarinų, apelsinų, eglės, ar pušų eterinio aliejaus, kurie suteiks gaunamai dovanai-laiškui neišpasakyto jaukumo bei gaivos. Juk šie kvapai visada primena Kalėdas.

 

kaip megzti riešines
  • Facebook
Megztos Riešinės, nuotraukos autorystė Dežavu fotostudija, Zyle photo

 

Rankų darbo dovana

Kadangi iki Kalėdų dar yra laiko, galbūt nori pagaminti Kalėdinę dovaną savomis rankomis? Kad ir vieną vienintelę, bet savo rankomis. Ji bus neabejotinai pati jaukiausia ir gražiausia, dovanojama su didele meile ir galvojama tik apie asmenį, kuriam dovana skirta. Jeigu apie tai galvoji ir skaitai Megztos Riešinės blogo skiltį, tad turbūt mąstai ir apie mezgimą.

Tad puiki proga numegzti savas rankų darbo riešines. Jeigu nori įdomesnio rašto riešines, bet nežinai kur ieškoti rašto, galbūt tau pravers Megztos Riešinės siūlomas riešinių mezgimo raštas? Jį gali parsisiųsti visiškai nemokamai ir improvizuoti kiek tik širdis ir norai geidžia.

Jeigu megsite Kalėdinei dovanai riešines rinkitės spalvines gamas tinkančias šventei. Puikiai tiks raudonos, juodos, baltos. Karoliukai gali būti ir blizgesni, ar ramesnio ,,tono“. Svarbu nepamiršti, kad dovanosite žmogui, kuriam galbūt nepatinka vienokia, ar kitokia spalva. Tad atidžiai apgalvok ir prisimink, ką jis dažniausiai dėvi, kuo puošiasi, ką mėgsta. Megztos Riešinės pataria, kad universalios spalvos – juoda, ruda, raudona daugeliui patinka ir tinka.

 

kaip megzti riešines
  • Facebook
Megztos Riešinės, nuotraukos autorystė Dežavu fotostudija, Zyle photo

 

Tokie šį kartą Megztos Riešinės pamąstymai prieš Kalėdas. Linkime pasitikti šių metų šventes atvira širdimi, pasiruošus iš anksto ir mėgautis pačia Kalėdų diena pačių artimiausių žmonių apsupty. O kitokios Kalėdinės dovanos gali būti ir paprastas nuoširdumas, geras darbas, ar su meile pagamintas kūrinys.

 

Jaukumo ir gražių švenčių linki Megztos Riešinės kolektyvas