Riešinės Rokoko

49 

 • siūlome dviejų spalvų riešinių variantus: vienos numegztos juodos spalvos siūlais su įmegztais juodais, auksiniais ir didesnio skersmens auksiniais kristalais su Swarovski elementais;
 • kitos riešinės numegztos violetinės spalvos siūlais su įmegztais violetinės, auksinės ir didesnio skersmens auksiniais kristalais su Swarovski elementais;
 • riešinės pilnavidurės, t.y. visos išmegztos karoliukais;
 • nepaprastai gražaus, spindinčio rašto riešinės;
 • siūlome jas dėvėti norint pasipuošti, derinant tamsesnės spalvos rūbus, galanterijos gaminius;
 • tačiau, kai norisi jog kasdienybė nebūtų tokia pilka šios riešinės puikus ,,prieskonis” suteikiantis nepaprastai gražų akcentą;
 • riešinės Rokoko puiki dovana jums, mamai, draugei, sesei, ar kitam jums brangiam asmeniui.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis ir puikiai leidžia odai kvėpuoti . Šios vilnos siūlai būna plonesni, todėl riešinės atrodo elegantiškiau ir praktiškiau. Merino vilnos gaminiai yra švelnesni liesti, tad mažiau alergizuojama oda, kas būdinga paprastai avių vilnai;

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementais.

Išmatavimai: Ilgis 15 cm, plotis aplink visą riešinę 17 cm. Riešinė tampri.

Aprašymas

Riešinės Rokoko

Rankų darbo riešinės Rokoko prabangios ir originalios. Tai grožio ir šilumos harmonija. Auksiniai kristalai su Swarovski elementais gražiai žėri ir traukia akį. Įdomus riešinių raštas suteikia prabangos ir savito stiliaus.

Tad kartais reikia būti kitokiems. Reikia pajusti tą supratimą, kad nesi pilkos masės dalimi. Kad turi savo nuomonę ir moki ją išreikšti. Kad moki su maža paslaptimi parodyti savo subtilų ir jautrų skonį. Kad žinai, jog esi asmenybė su dideliais tikslais ir pamažu jų sieki. Juk toks ir prabangus bei savitas stilius Rokoko mum primena, kad puoštis yra madinga.

Rankų darbo megztos riešinės pasižymi savo nepaprastai gražiu raštu, įspūdingu spindėjimu ir originalumu. Jos tai puikus jūsų stiliaus akcentas. Arba nepaprastai žavi dovana.

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.