Kitokios snaigės

49 

 • riešinės numegztos baltos spalvos siūlais;
 • įmegzti raudonos, rudos, perlamutrinės baltos spalvos karoliukai ir snaigių vidurį įmegzti didesnio skersmens perliukai;
 • riešinės pilnavidurės, t.y. visos išmegztos karoliukais;
 • siūlome dėvėti prie šviesios, raudonos spalvos palaidinės, švarkelio ar paltuko;
 • ,,lengvo”, neįpareigojančio rašto ir spalvų derinio rankų darbo riešinės;
 • tradicinio rašto riešinės suderinta su mūsų kūryba ir polėkiu;
 • puikiai tinka dovanoti Kalėdų proga.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis ir puikiai leidžia odai kvėpuoti . Šios vilnos siūlai būna plonesni, todėl riešinės atrodo elegantiškiau ir praktiškiau. Merino vilnos gaminiai yra švelnesni liesti, tad mažiau alergizuojama oda, kas būdinga paprastai avių vilnai;

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

Išmatavimai: Ilgis 13 cm, plotis aplink visą riešinę 16 cm. Riešinė tampri.

Aprašymas

Riešinės Kitokios snaigės

Puikios, rankų darbo megztos riešinės Kitokios Snaigės. Pilnavidurės, t.y. visos išmegztos karoliukais. Paremtos tradiciniu raštu. Viduryje snaigių įmegzti didesnio skersmens perliukai. Žavios, nes yra paprastos ir minimalistinio rašto riešinės.

Daug kas klausia: ,,o kam riešinės naudojamos?„. Jų paskirtis pirma šildyti jūsų rankas. Antra- tai puošmena, kuri žavi savo originalumu. Kodėl jas verta įsigyti? Todėl, kad mūsų megztos riešinės yra originalios, numegztos su dideliu kruopštumu ir kūrybingimu. Norime, kad jos ne tik būtų numegztos kaip riešinės. Bet norime, kad jos būtų kaip puošmena. Kaip kažkas kitokio ir įdomaus. Kaip tik tai ko ieškai yra čia 😉 Gal tai galėtų būti riešinės Kitokios Snaigės?

Baltos su įmegztais raudonos, rudos ir perlamutrinės baltos splavos karoliukais riešinės. Šildančios rankas – įdomi ir praktiška dovana.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kitokios snaigės”

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.