Puiki galimybė – atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės raštą ir nusimegzk savo riešines
Megztos riešinės schema yra vienas iš riešinių mezgimo elementų. Tad ji būtina lygiai tiek pat kiek ir siūlai, ar karoliukai!
Tradicinė megztos riešinės schema pabodo?… Tad parsisiųsk originalią riešinių schemą NEMOKAMAI
Kaip ir minėjome, riešinių mezgimas neatsiejamas nuo riešinių schemos. Be riešinių schemos būtų kiek painoka megzti, nes riešinės su karoliukais schemos yra puikus pagalbininkas norint nusimegzti dailias riešines su tarkim rožių, ar lelijų raštu.
Jeigu norisi kiek įdomesnio nei tradicinės riešinės schemos, siūlome tau nemokamai atsiųsti Megztos Riešinės raštą. Jis įdomus savo dvigubu raštu. Į jį žiūrint atrodo kad matai širdelės kontūrą, pažiūrėjus kitu kampu matyti lelija. Tad improvizuoti belieka tik su karoliukais ir spalvomis.
Riešinių su karoliukais mezgimas
Dauguma pritaria, kad megzti riešines tai daug kantrybės reikalaujantis darbas. Todėl Megztos Riešinės dalinasi patirtimi, kad jų mezgimas būtų kiek mažiau varginantis:
- Mezgimui įsigyk malonius siūlus. Tradiciškai riešinės mezgamos iš vilnonių siūlų, bet yra žmonių, kurie nemėgsta vilnos dėl jos savybės ,,kąsti“ odą. Tad rinkis sau malonius ir kokybiškus siūlus. Tai galėtų būti siūlai su merino vilna, kuri yra minkšta, švelni ir nesukelia diskomforto.
- Siūlus derink su karoliukais. Jeigu nori vienspalvių karoliukų tai padaryti nebus sunku, nes beliks įsitikinti, ar jie dera prie siūlo, ar ne. Jeigu visgi nori išbandyti keleto spalvų karoliukus ir megzti pirmą kartą, gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Vien jau karoliukų suderinimas gali kiek užtrukti, nes vienok karoliukai atrodo nesuverti, kitaip – suverti ant siūlo. Megztos Riešinės pataria , kad geriausia karoliukai tarpusavyje dera kai jie yra panašios spalvos. Tarkim rudos spalvos atspalviai: ruda, rusva, geltona, auksinė. Nori raudonos rožės? Derink raudonos spalvos atspalvius tarpusavyje ir būtinai atkreipk dėmesį į gamtą. Ji yra visų spalvų mokytoja, jos diktuojamas spalvų ryšys tampa aiškus ir be jokio kičo.
- Nebijok klysti – tai reiškia, kad pamačius klaidą kažkurioje mezginio eilėje ardai ir taisai, be jokio streso ir baimės. Tai visiškai normalu, jau geriau grįžti ir ištaisyti, negu numegzti ir nenorėti dėvėti riešinių dėl akį badančių klaidų. Toks nepatinkamas gaminys neabejotinai nuguls stalčiuje ir liks neįvertintas.
- Tinkamai susiūk pabaigtas megzti riešines. Tai tikrai antras pagal svarbą darbas po mezgimo – gražus ir tolygus riešinių susiuvimas suteikia joms estetiškumo. Siūk iš lėto, neskubėk, derink akis, ar raštą, kad riešinė būtų puiki.
Tokie paprasti patarimai riešinių mezgimui, kuriam antrina kantrybė ir šiek tiek meninė nuojauta, kurią neabejotinai turi. Skaityk patarimus kaip megti riešines su karoliukais, kuriai pagelbės nemokama megztos riešinės shema, kurią parsisiųsk nemokamai. Bandyk megzti, improvizuok, tikim, kad tikrai pavyks!
Sėkmės ir kantrybės linki Megztos Riešinės komanda