Puiki galimybė – atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės raštą ir nusimegzk savo riešines

Puiki galimybė – atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės raštą ir nusimegzk savo riešines

Puiki galimybė – atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės raštą ir nusimegzk savo riešines

Megztos riešinės schema yra vienas iš riešinių mezgimo elementų. Tad ji būtina lygiai tiek pat kiek ir siūlai, ar karoliukai!

 

Tradicinė megztos riešinės schema pabodo?… Tad parsisiųsk originalią riešinių schemą NEMOKAMAI

 

Kaip ir minėjome, riešinių mezgimas neatsiejamas nuo riešinių schemos. Be riešinių schemos būtų kiek painoka megzti, nes  riešinės su karoliukais schemos yra puikus pagalbininkas norint nusimegzti dailias riešines su tarkim rožių, ar lelijų raštu.

Jeigu norisi kiek įdomesnio nei tradicinės riešinės schemos, siūlome tau nemokamai atsiųsti Megztos Riešinės raštą. Jis įdomus savo dvigubu raštu. Į jį žiūrint atrodo kad matai širdelės kontūrą, pažiūrėjus kitu kampu matyti lelija. Tad improvizuoti belieka tik su karoliukais ir spalvomis.

kaip megzti riešines

 

Riešinių su karoliukais mezgimas

 

Dauguma pritaria, kad megzti riešines tai daug kantrybės reikalaujantis darbas. Todėl Megztos Riešinės dalinasi patirtimi, kad jų mezgimas būtų kiek mažiau varginantis:

 

 1. Mezgimui įsigyk malonius siūlus. Tradiciškai riešinės mezgamos iš vilnonių siūlų, bet yra žmonių, kurie nemėgsta vilnos dėl jos savybės ,,kąsti“ odą. Tad rinkis sau malonius ir kokybiškus siūlus. Tai galėtų būti siūlai su merino vilna, kuri yra minkšta, švelni ir nesukelia diskomforto.
 2. Siūlus derink su karoliukais. Jeigu nori vienspalvių karoliukų tai padaryti nebus sunku, nes beliks įsitikinti, ar jie dera prie siūlo, ar ne. Jeigu visgi nori išbandyti keleto spalvų karoliukus ir megzti pirmą kartą, gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Vien jau karoliukų suderinimas gali kiek užtrukti, nes vienok karoliukai atrodo nesuverti, kitaip – suverti ant siūlo. Megztos Riešinės pataria , kad geriausia karoliukai tarpusavyje dera kai jie yra panašios spalvos. Tarkim rudos spalvos atspalviai: ruda, rusva, geltona, auksinė. Nori raudonos rožės? Derink raudonos spalvos atspalvius tarpusavyje ir būtinai atkreipk dėmesį į gamtą. Ji yra visų spalvų mokytoja, jos diktuojamas spalvų ryšys tampa aiškus ir be jokio kičo.
 3. Nebijok klysti – tai reiškia, kad pamačius klaidą kažkurioje mezginio eilėje ardai ir taisai, be jokio streso ir baimės. Tai visiškai normalu, jau geriau grįžti ir ištaisyti, negu numegzti ir nenorėti dėvėti riešinių dėl akį badančių klaidų. Toks nepatinkamas gaminys neabejotinai nuguls stalčiuje ir liks neįvertintas.
 4. Tinkamai susiūk pabaigtas megzti riešines. Tai tikrai antras pagal svarbą darbas po mezgimo – gražus ir tolygus riešinių susiuvimas suteikia joms estetiškumo. Siūk iš lėto, neskubėk, derink akis, ar raštą, kad riešinė būtų puiki.

Tokie paprasti patarimai riešinių mezgimui, kuriam antrina kantrybė ir šiek tiek meninė nuojauta, kurią neabejotinai turi. Skaityk patarimus kaip megti riešines su karoliukais, kuriai pagelbės nemokama megztos riešinės shema, kurią parsisiųsk nemokamai. Bandyk megzti, improvizuok, tikim, kad  tikrai pavyks!

 

Sėkmės ir kantrybės linki Megztos Riešinės komanda

Atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės schemą ir sužinok kaip megzti riešines su karoliukais

Atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės schemą ir sužinok kaip megzti riešines su karoliukais

Atsisiųsk NEMOKAMĄ megztos riešinės schemą ir sužinok kaip megzti riešines su karoliukais

Dauguma riešines mezga pagal tradicinius riešinių raštus, bet kas jeigu turėtum galimybę parsisiųsti unikalią megztos riešinės schemą?? Ir dar nemokamai?

 

Nusimegzk savo riešines pagal mūsų megztos riešinės schemą!

 

Puiki galimybė – nusimegzti savo riešines su mūsų siūloma megztų riešiniu schema. Megztos riešinės schemą parsisiųsk nemokamai! O riešinėms nusimegzti tau reikės: 

 • Vilnonių siūlų – tradiciškai riešinės mezgamos iš vilnonių siūlų dėl tamprumo ir teikiamos šilumos;
 • Dviejų plonų virbalų – geriausia rinktis 1,25 numerio metalinius virbalus;
 • Karoliukų – mes siūlome rinktis 9 arba 10 numerio Čekišką biserį, kuris puikiai atrodo mezginyje. Nors su tokio numerio karoliukais yra pakankamai nelengva dirbti, nes gali sunkiau slinkti siūlu. O jei mezginys mezgamas ne standžiai tiesiog ,,pasislėpti“ mezginyje;
 • Adatos tinkamos suverti karoliukus – yra speciali adata karoliukų vėrimui, kuri yra ilga ir minkšta, tačiau neturint tokios tiks ir paprasta;
 • Plono siuvimo siūlo – tiks bet koks, kokį naudojate savo kasdieniniams darbams, ar tiesiog turite tarp savo siūlų.
 • Klijų – tinkamiausi ,,Moment“ klijai, jie bus reikalingi sulipinti vilnonį siūlą su plonu siuvimo siūlu;
 • Ir riešinių rašto.

 

Pagal mūsų siūlomą parsisiųsti megztų riešinių schemą, turėtų išeiti tokios riešinės

 

 

 

nemokamas riesiniu rastas

 

Tai mūsų populiariosios rankų darbo riešinės Romantika. Jos neįpareigojančios, tinkančios dėvėti kasdien. Tad jos tai neabejotina šiluma, bet ir grožis. Taip pat šios riešinės gali būti puiki dovana mamai, sesei, ar geriausiai draugei.

Kaip megzti riešines jau rodėmė mūsų kurtame video:

 

 

Tad parsisiuntus mūsų siūlomą nemokamą riešinių Romantika schemą, gali nusimegzti savo rankų darbo riešines. Jos bus dar daugiau ypatingesnės, kai žinosi, kad tai tavo rankų darbas.

Linkime sėkmės, kantrybės ir nestokoti kūrybiškumo mezgant savo riešines.

 

Kaip originaliai, gražiai ir neišlaidaujant supakuoti Kalėdinę dovaną?

Kaip originaliai, gražiai ir neišlaidaujant supakuoti Kalėdinę dovaną?

Kaip originaliai, gražiai ir neišlaidaujant supakuoti Kalėdinę dovaną?

Kalėdinė dovana – kaip gražiai ir originaliai ją supakuoti?

 

Artėjant pačiom gražiausioms metų šventėms norime rasti ne tik pačias įspūdingiausias Kalėdines dovanas, bet jas gražiai pateikti. Manome, kad Kalėdinė dovana privalo būti ypatingai ir gražiai supakuota.

 

Siūlome jums mūsų kurtą video, kuriame pamatysite kaip iš paprastų priemonių originaliai ir gražiai supakuoti Kalėdinę dovaną. Toks dovanos pakavimas nebus brangus. Tačiau neabejotinai šventiškas, originalus ir gražus. Tam reikės nebrangių priemonių.

 

Pakuojant Kalėdinę dovaną naudotos šios priemonės:

 • Lipni juostelė – ją įsigysite visose prekybos centruose;
 • Medvilninis-sintetinis (baltai raudonas) špagatas – jis tvirtas ir puikiai tinka pakuojant dovanas. Tokį špagatą galite įsigyti čia;
 • Seni tapetai, arba turimi kalėdiniai pakavimo popieriai, maišeliai – tikime, kad tikrai turite pasilikę senų pakavimo popierių, ar jų likučių, dovanų maišelių, iš kurių galėsite iškirpti dekoracijas;
 • Kalėdinė sausainių formelė – tai metailinės, arba plastikinės sausainių formelės. Jas pritaikysime pasidarydami trafaretą karpiniams. Jeigu neturite formelių norimą trafaretą galite pasidaryti ant storesnio popieriaus lapo ir naudoti kaip trafaretą;
 • Baltas žymeklis – su juo žymėsime baltus taškus. Jį galite įsigyti čia. Taip pat kitose kanceliarinėmis prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse;
 • Pieštukas;
 • Liniuotė;
 • Žirklės;
 • Skylamušis – jeigu neturite jo, galite reikiamo dydžio skylę padaryti perlenkę karpinį pusiau ir iškirpę nedidelę ovalią skylę, arba padurti su adata;
 • Dvipusė lipni juostelė – ją galite įsigyti čia. Taip pat dvipusę lipnią juostelę galite pasidaryti iš paprastos lipnios juostelės, kaip parodėme mūsų video įraše;
 • Kraft popierius – toks popierius suteikia reprezantyvią ir išskirtinę išvaizdą. Jis pasižymi tvirtumu ir minimaliu blizgesiu. Jį galite įsigyti čia.

 

Viso šios priemonės kainuoja 4,85eur – plius/minus priklausomai nuo to kiek reikės kraft popieriaus ir kur pirksite žymeklį. Bet kokiu atveju tai nedidelė suma originaliam, gražiam ir įspūdingam Kalėdiniam pakavimui.

 

Viską pamatysite šiame video:

 

 

Tebūnie jūsų Kalėdinė dovana būna ypatinga, kurta su meile ir nepaprastai nuoširdi. Būkit išradingi ir originalūs. Nepamirškite, kad didžiausia dovana tai mūsų buvimas šalia artimųjų…

 

Šiltų, jaukių jums švenčių!!!!!

 

Pagarbiai, ,,Megztos Riešinės“ komanda

Ir vis dėl to, kaip megzti riešines su karoliukais?

Ir vis dėl to, kaip megzti riešines su karoliukais?

Ir vis dėl to, kaip megzti riešines su karoliukais?

Ir vis dėlto, kaip megzti riešines su karoliukais?…

 

Turbūt pagalvosite, kad ,,pff.. pilnas internetas informacijos, kaip megzti riešines su karoliukais, juk tai nėra tas mezginys, kuris nėra žinomas mūsų visuomenėje“.  Taip, sutinku, netgi galvojau, ar reikia tokio Megztos Riešinės tinklaraščio temos, bet juk pavadinimas:

Megztos Riešinės mus įpareigoja parašyti šią temą, kad ir trumpai jus supažindinti su pagrindinėms ir svarbiausiomis riešinių mezgimo su karoliukais taisyklėmis.

Tad sužinok kaip megzti riešines su karoliukais ir kokių priemonių reikia. Žingsnis po žingsnio kaip tai pasidaryti pačiam.

Apie pačias riešines puikiai aprašo Irena Felomena Juškienė knygoje ,,Riešinės“. Šioje knygoje rasite ir riešinių istorijos ir tautinių raštų. Tai puikus pradžiamokslis norinčioms turėti ,,po ranka“ riešinių raštų ir schemų bei susipažinti kas yra tos ,,riešinės“.

Taigi, kaip megzti riešines su karoliukais?

 

O tam Jums reikės:

Vilnonių siūlų – tradiciškai riešinės mezgamos iš vilnonių siūlų dėl tamprumo ir teikiamos šilumos;
Dviejų plonų virbalų – geriausia rinktis 1,25 numerio metalinius virbalus;
Karoliukų – mes siūlome rinktis 9 arba 10 numerio Čekišką biserį, kuris puikiai atrodo mezginyje. Nors su tokio numerio karoliukais yra pakankamai nelengva dirbti, nes gali sunkiau slinkti siūlu. O jei mezginys mezgamas ne standžiai tiesiog ,,pasislėpti“ mezginyje;
Adatos tinkamos suverti karoliukus – yra speciali adata karoliukų vėrimui, kuri yra ilga ir minkšta, tačiau neturint tokios tiks ir paprasta;
Plono siuvimo siūlo – tiks bet koks, kokį naudojate savo kasdieniniams darbams, ar tiesiog turite tarp savo siūlų.
Klijų – tinkamiausi ,,Moment“ klijai, jie bus reikalingi sulipinti vilnonį siūlą su plonu siuvimo siūlu.

Šių priemonių jums pakaks numegzti riešines su karoliukais.

 

Aš labai viliuosi, kad čia skaitantys tikrai esate susidūrę su mezgimu. Ir mokate išmegzti akis bei turite minimalų supratimą apie mezgimą, to pakaks. O visą kitą pabandysiu paaiškinti, dėl to pradedame:

 

 

kaip megzti riešines

 

1. Išsirinkite raštą, kuriuo norėtumėt išmegzti savąsias riešines – jis gali būti prieš tai minėtoje knygoje. Rastas internete. Arba tiesiog sukurtas.
2. Susiverkite karoliukus – jeigu megsite vienodos spalvos karoliukus, pasistenkite jų susiverti kuo daugiau. Jeigu norite megzti įvairiaspalvį raštą, tad teks rimtai susiimti ir sėdėti nuolankiai, atidžiai veriant karoliukus pagal raštą ir juos skaičiuojant (gal apie tai pašnekėsime kitą kartą). Karoliukus veriame taip: paimame ploną siūlą ir sulipiname jį su vilnoniu mezgimo siūlu. Tada veriant karoliukus jie lengvai praslinks pro suklijuotus siūlus ir bus ant mezgimo siūlo. Patartina susiverti kuo daugiau karoliukų, tada mezgant nereikės dažnai nutraukti siūlo ir verti iš naujo. Taip galėsite mėgautis mezgimu ir matomu rezultatu.
3. Užmetame riešinėms akims – jų dažniausiai reikia 55. Akių skaičius priklauso nuo rašto. Bet standartiškai išmezgamos 55 akis. Akys užmetamos ant dviejų virbalų.

 

Mezgame riešines su karoliukais toliau:

 

4. Pirmoji eilė išmezgama be karoliukų. Mezgant riešines, visada mezgame gerosiomis akimis.
5. Pradedame megzti raštą. Pirma akis visą laiką nukeliame, tada pagal raštą žiūrime ar reikia karoliuko, jeigu reikia, karoliuką pristumiame prie mezginio ir išmezgame akį. Taip karoliukas lieka tarp akių ir pamažu formuojasi raštas. Taip sekame visą eilę ir išmezgame visas akis. Atsižvelgdami kur yra karoliukas tarp akių, o kur tik akis. Apsukus mezginį prieš jus atsiduria riešinės pusė su karoliukais – tai geroji pusė, o blogąją pusę išmezgate be karoliukų gerosiomis akimis. Apsukus mezginį žiūrite į raštą mezgate pagal jį.
6. Pabaigus megzti riešinę su karoliukais, o baigiame ją blogoje pusėje sumezgus po dvi akis. Riešines reikia susiųsti, arba sumegzti, sunerti. Mes riešines susiuvame su tuo pačiu siūlu, kuriuo mezgėme. Reikia atidžiai ir kruopščiai susiūti, kad siūlė nesimatytu ir būtų estetiškai gražu bei sutaptų raštas. Siuvimo siūlę reikia siūti kuo standžiau, kad ji nesimatytų.

 O dabar žvilgtelėk kaip megzti riešines su karoliukais video įrašą ir beliks kibti prie darbų 😉

 

 

Štai ir viskas, pirmoji riešinė baigta belieka pasiryžti nusimegzti antrąją ir turėsite puikias, savo rankų darbo riešines. Kurios jus šildys žvarbiomis dienomis, arba tiesiog norėsite pasipuošti. Ateityje pažadame video blogą kaip megzti riešines su karoliukais.

Pagarbiai, ,,Megztos Riešinės“ komanda