Prekių pirkimo – pardavimo el. parduotuvėje megztosriesines.lt taisyklės

 

1. Bendrosios nuostatos

1.1. www.megztosriesines.lt internetinės parduotuvės (toliau – El.parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą www.megztosriesines.lt parduotuvėje.

1.2. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas, atsakomybę, Pirkėjo duomenų apsaugą bei tvarką Pirkėjui įsigyjant prekes El. Parduotuvėje www.megztosriesines.lt

1.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus ar pakeistą pardavimo tvarką bei sąlygas. Pirkėjas informuojamas El. parduotuvės tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant El. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

1.3.1. Pirkti El. parduotuvėje turi teisę:

• veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

• nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

• juridiniai asmenys;

• visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

1.3.2. Pardavėjas, patvirtindamas Taisykles, taip pat garantuoja, kad, remiantis Taisyklių 1.3.1. punktu, Pirkėjas turi teisę pirkti prekes El. parduotuvėje.

1.3.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas El. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“ Pirkėjas atlikęs šių veiksmų seką taip pat patvirtina, kad jis patenka į asmenų, turinčių teisę pirkti El. parduotuvėje (Taisyklių 1.3.1.p.) sąrašą.

1.3.4. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma El. parduotuvėje.

2. Asmens duomenų apsauga ir tvarkymas

2.1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekes iš El.parduotuvės www.megztosriesines.lt, užsakymo formoje turi įvesti visą informaciją kuri yra nurodoma užsakymo formoje.

2.2. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui.

2.3. Parduotuvė patvirtina, jog užsakymo faktas nereiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.

2.4. Klientui pageidaujant gauti El.parduotuvės informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami užsiregistravus naujienlaiškio gavimui.

2.5. Mes stebime svetainės lankomumą statistikos programos pagalba ir analizuojame gautą informaciją. Statistinė informacija gaunama automatiškai apsilankant mūsų tinklapyje. Šią informaciją naudojame parduotuvės analizei, prekių asortimento bei paslaugų kokybės gerinimui.

2.6. Mūsų tinklapyje mes galime naudoti slapukus, kurie siunčiami į lankytojo tinklo naršyklę pirmąkart apsilankius lankytojui mūsų svetainėje ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Vėliau slapukų pagalba yra palengvinamas Jūsų kompiuterio (lankytojo) identifikavimas bei prieiga prie svetainėje esančios informacijos. Lankytojas gali pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad slapukai nebūtų priimami, nes paprastai dauguma naršyklių priima slapukus.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes El. parduotuvėje šių Taisyklių ir kitose šios El. parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.

3.2. Kiekvienos El.parduotuvės prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės.

3.3. Gaminiai gaminami (mezgami, siuvami) rankomis, todėl išmatavimuose galima ±1cm paklaida.

3.4. El. parduotuvė nurodo, o klientas patvirtina, jog yra susipažinęs, kad nurodytos prekės spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

3.5. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

3.6. Taisyklių 3.5. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta, nepasikeitė jos išvaizda, nuo prekių nebuvo nuimta originalios etiketės, prekė išlaikė savo prekinę išvaizdą ir ji nebuvo naudojama.

3.7. Tinkamos kokybės prekių grąžinimui vadovaujamasi LR Civilinio Kodekso 6.22810 str. vartotojo teisė atsisakyti gaminio netaikoma šioms sutartims: Sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.

3.8. Atsisakant gaminio iki perdavimo sumokėti pinigai nėra grąžinami.

3.9. Pirkėjas, naudodamasis El. parduotuve, sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

4.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo El. parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis El. parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo užsakymą bei informuoti LR teisėsaugos institucijas.

4.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjui priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą El. parduotuvės registracijos formoje.

4.4. Pardavėjas įsipareigoja pateikti Pirkėjo įsigytas prekes Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje.

4.5. Susidarius svarbioms ir iš anksto nenumatytoms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

4.6. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs atsiskaitymo ne grynaisiais pinigais numatytus apmokėjimo būdus, nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

4.7. El. parduotuvė turi teisę visais atvejais nesudaryti pirkimo-pardavimo sutarties su konkrečiu Pirkėju, pateikusiu užsakymą, įskaitant, bet neapsiribojant tuos atvejus, kai Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžino prekes 2 (du) ir daugiau kartų per paskutinius 12 mėnesių.

4.8. El. parduotuvė turi teisę atsisakyti sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties, jei baigėsi sutartyje nurodytų prekių atsargos, taip pat, jei sutartis buvo sudaryta asmens, kuris remiantis šiomis Taisyklėmis neturėjo teisės sudaryti sutarties.

5. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, pristatymas

5.1. El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.  

5.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Apmokėti“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu, kuriuo nurodo, jog užsakymas priimtas.  

5.3. Pirkėjas pastebėjęs užsakyme klaidą arba norėdamas užsakymą anuliuoti, privalo nedelsdamas susisiekti telefonu +37061044099 arba el.paštu info@megztosriesines.lt.

5.4. Prekių kainos El. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais. El.parduotuvė pasilieka teisę keisti prekių kainas .

5.5. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

5.5.1. apmokėjimas internetu. Pasirinkus šį atsiskaitymo už prekes būdą, pirkėjas bus nukreiptas į Paysera bankinę sistemą.

5.6. Sistema Paysera leidžia atsiskaityti už pasirinktas prekes šiais būdais:

5.6.1. atsiskaityti per AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas elektronines bankininkystės sistemas.

5.7. Pasirinkus 5.6.1. punkte nurodytą būdą „Apmokėjimas internetu“, atsakomybė už duomenų saugumą tenka Paysera sistemai. Ši sistema administruojama “EVP International” UAB, Mėnulio g. 7, LT-04326 Vilnius, Lietuva.

5.8. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant.

5.9. Prekės, užsakytos El. Parduotuvėje, pristatomos trimis būdais:

• Lietuvos paštas

• LP Express paštomatai

• Atsiėmimas Kaune

5.9.1. Pasirinkę paslaugą LP Express paštomatai, turėsite galimybę iš sąrašo pasirinkti labiausiai tinkantį ar arčiausiai esantį LP Express Paštomatą.

5.9.2. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę.

6. Užsakymo įvykdymo terminai, prekių pristatymas

6.1. Tik gavus apmokėjimą už prekes suformuojamas kliento įsigytų prekių užsakymas ir perkeliamas į Pirkėjo elektroninę sąskaitą El. parduotuvėje.

6.2. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

6.3. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu Prekių užsakymas pateikiamas netinkamos komplektacijos.

6.4. Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimiu;

6.5. Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 15 darbo dienų.

6.6. Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą.

6.7. Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 15 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt. Pirkėjui bus atsiųsta Užsakymo atsisakymo forma.

6.8. Individualūs užsakymai įvykdomi per 15 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.

7. Rinkodara ir informacija

7.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti El. parduotuvėje įvairias akcijas.

7.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja į priekį, t.y. nuo jų atlikimo momento.

7.3. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo užsakymo formoje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

7.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo El. parduotuvės puslapyje nurodytu el. pašto adresu arba pateiktais telefono numeriais.

7.5. Pardavėjas neatsako, jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.

8. Baigiamosios nuostatos

8.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

8.2. El.Parduotuvė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdamas internetinėje parduotuvėje www.megztosriesines.lt.

8.3. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami internetinės parduotuvės sistemoje.

8.4. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.