Riešinės Auksinės Rožės

49 

 • riešinės numegztos juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti skaidrūs auksinės ir šviesiai žalios spalvos, juodos spalvos karoliukai ir didesnio skersmens su Swarovski elementais blizgūs stikliniai kristalai;
 • riešinės pilnavidurės, t.y. visos išmegztos karoliukais;
 • skaidrūs karoliukai raštui suteikia minimalaus blizgėjimo;
 • rekomenduojame rinktis šias riešines norint praskaidrinti kasdienybės akcentus, ar einant į spektaklį;
 • didesnio skersmens kristalai subtiliai žėri.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis ir puikiai leidžia odai kvėpuoti . Šios vilnos siūlai būna plonesni, todėl riešinės atrodo elegantiškiau ir praktiškiau. Merino vilnos gaminiai yra švelnesni liesti, tad mažiau alergizuojama oda, kas būdinga paprastai avių vilnai;

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove;

blizgūs stikliniai kristalai su Swarovski elementais.

Išmatavimai: Ilgis 13,5 cm, plotis aplink visą riešinę 16,5 cm. Riešinė tampri.

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

Riešinės Auksinės Rožės

Riešinės Auksinės Rožės tai nuostabaus rašto ir spalvų derinys. Įmegzti skaidrūs, suderintų spalvų karoliukai suteikia raštui išskirtinumo. Vien tai, kad rožė kaip gėlė visada yra puošni ir žavi, tinkanti bet kokia proga, padaro šias riešines išskirtines. Įdėmiau įsižiūrėjus didesnio skersmens auksiniai karoliukai suteikia lašo efektą. Kaip ryto rasa spindi saulės šviesoje, taip šios riešinės subtiliai žėri.

Riešinės Auksinės Rožės mūsų kurto rašto ir didelio rankų darbo mezginys. Mes norime, kad riešinės kaip tautinis paveldas būtų įkvėptas kūryba. Šios riešinės yra žavios savo įstabia rože su priderintomis mažomis gėlėmis. Megztos riešinės yra subtilaus grožio. Auksiniai karoliukai neįkyriai žėri ir atrodo stulbinamai juodame fone.

Todėl jo lengvai priderinamos prie juodos, auksinės, ar žalsvos spalvos aprangos. Riešinės ne tik šildo rankas, bet ir verčia jaustis ypatingai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Riešinės Auksinės Rožės”

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.