Rankinė Neužmirštuolė

219 

 • rankinė numegzta juodos spalvos siūlais;
 • įmegzti juodos, kelių spalvų žalios ir mėlynos, geltonos, raudonos spalvos karoliukai;
 • rankinė pilnavidurė, t.y. ji visa išmegzta karoliukais;
 • rankinės viduje įsiūtas auksinės spalvos pamušalas pagrąžintas dekoratyvine organzine juostele;
 • rankinė turi ilgą rankeną, kuri patogiai permetama per petį;
 • išmegztas rankinės raštas spalvingas ir žaismingas;
 • rankinės raštas – gėlės našlaitės, kitaip – neužmirštuolės;
 • ji tai jūsų stiliaus akcentas, įdomus ir savitas;
 • tinka dėvėti kasdien ir džiuginti akį gražiu rankų darbo kūriniu.

Dydis ir sudėtis

Sudėtis:

80% Merino vilna – tokia vilna pasižyminti šiltumu, minkštumu, geresne kokybe, antibakterinėmis savybėmis.

20% poliamidas – sintetinis audinys, pasižymintis elastingumu ir tvirtumu;

čekiškas biseris – smulkūs karoliukai, pasižymintis spalvų įvairove.

metalas (rankena ir užsegimas)

auksinės spalvos atlasinis pamušalas (blizgus, tankaus audimo) dekoruotas organzine (permatoma ir plona) juostele

Išmatavimai: piniginės užsegimas – 18cmx12cm, rankinės aukštis – 16cm, plotis – 21cm, rankena – 120cm

 

Išankstinis užsakymas

Aprašymas

Rankinė Neužmirštuolė

Tobula Rankinė Neužmirštuolė iki negalėjimo… iki suvokimo: ,,negi tai rankų darbas?… Drąsiai sakome: TAIP, TAI RANKŲ DARBAS, viskas ką matote rankų darbo!!!!!!!  Nuo minties iki jos užbaigimo. Nuo rašto sukūrimo iki jo vėrimo, mezgimo. Nuo mezgimo iki išbaigimo.

Rankinė puikus kūrybos pavyzdys. Spalvingas jos raštas, žaismingos spalvos ir štai miela rankinė. Ji tikrai pasitarnaus kaip ir kosmetinė. Įdomi ir vienintelė tokia, tačiau be galo žavinga. Rankinė savita, belieka ją ,,prisijaukinti”. Siūlome derinti ją prie savo turimų aksesuarų, rūbų, taip susikursite savo stilių. Juk stilius tai ne mada, tai savita asmenybė išraiška. Taip pat siūlome šią rankinę dėvėti prie mūsų megztų riešinių.

Nepaprasta rankų darbų Rankinė Neužmirštuolė. Tobulas kruopštumo, rankų darbo ir kūrybos kūrinys gali būti jūsų stiliaus akcentas, arba originali dovana.

Skalbti rankomis, ne didesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje.
Palikti išdžiūti ant sauso audinio, vengiant saulės spindulių.

Prekių pristatymas

 

Lietuvos Paštas

Užsakymą Jums galime išsiųsti naudojantis ,,Lietuvos Paštu” registruota siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 – 4 darbo dienas po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį galėsite atsiimti nurodyto pašto skyriuje.
SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu galėsite sekti savo užsakymą per www.post.lt sistemą. Atsiimti siuntą turės teisę tik tas asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo kaina – 3 eurai (Lietuvoje)
Pristatymo kaina – 6 eurai (Į užsienį)

 

LP EXPRESS paštomatas

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą.
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Pristatymo kaina – 2 €.

 

Atsiėmimas Kaune

Užsakymą galite atsiimti iš anksto suderintoje vietoje Kaune.

 

 

Apmokėjimo būdai

 

El.bankininkystė naudojantis ,,Paysera” mokėjimu sistema

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis ,,Paysera” mokėjimo sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

Mokėjimas grynais

Už prekes galite atsiskaityti grynais pinigais tik iš anksto suderinę atsiėmimo vietą ir laiką (taikoma atsiimant Kaune).

 • Užsakyta ir apmokėta prekė išsiunčiame jau kitą darbo dieną nurodytu Pirkėjo adresatu pasirinktu siuntimu;
 • Nesant užsakytai prekei, išankstinis užsakymas bus pagamintas per 10 darbo dienų;
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti gaminamo Išankstinio Užsakymo. Tačiau atsižvelgus į tai, kad užsakymas pradėtas vykdyti Pirkėjui bus grąžinama 80proc. sumos nuo užsakytos prekės. Likusi 20proc. suma laikoma kaip avansas už pradėtą vykdyti užsakymą;
 • Norėdamas atsisakyti Užsakymo Pirkėjas nepasibaigus 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją apie atšauktą užsakymą el.paštu info@megztosriesines.lt
 • Individualūs užsakymai įvykdomi per 10 darbo dienų. Pirkėjo pateiktas užsakymas pradedamas vykdyti nuo sumokėto avanso. Jeigu avansas nėra sumokamas per 3 darbo dienas, skaitoma, kad individualus užsakymas atšaukiamas ir jis nebevykdomas. Taip pat sumokėtas avansas nėra grąžinamas atsisakius individualaus užsakymo.